Влаштовано рух по колу на перетині доріг М-09 та Р-15

ПДР

Змінили схему організації дорожнього руху, збудувавши кільцеву транспортну розв’язку на перехресті доріг М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква і вже кілька днів автомобілі рухаються по іншій траєкторії.

Олег Береза: «Для убезпечення безпечного руху автомобілів на пересіченні доріг з інтенсивним рухом транспорту у Жовкві третій тиждень активно проводимо ремонтно-будівельні роботи, а саме влаштовуємо транспортну розв’язку типу «кільце». Кільцеві розв’язки будують у всьому світі й таким чином змушують водіїв знижувати швидкість на під’їздах до перехресть і тим самим підвищують безпеку перетину. Перехрестя з круговим рухом знижують кількість зіткнень зі смертельними випадками на 90%. Станом на сьогодні на об’єкті маємо укладені два шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попередньо укріпленою основою. Завдяки цьому рух автомобілів вже здійснюється по колу. Це дозволяє зменшити кількість конфліктних точок на перехресті та час його перетину».

Також на «кільці» вже влаштовані бордюрні камені та фігурні елементи мощення.

Наразі виконуємо роботи із влаштування тротуарів і заїзних кишень та проводимо підготовчі роботи для забезпечення зовнішнього освітлення.

Попереду роботи із встановлення дорожніх знаків та нанесення горизонтальної розмітки. Наразі регулювання дорожнього руху здійснюємо за допомогою встановлених тимчасових дорожніх знаків.

Нагадаємо, на сьогодні маємо вже забезпечений проїзд транспорту відремонтованою дорогою Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква на всій протяжності в межах Львівської області.