У Жовкві уже три тижні облаштовують транспортне кільце: на якому етапі роботи

Galnet.fm

На перетині доріг поблизу Жовкви уже три тижні облаштовують транспортне кільце. Станом на сьогодні, кажуть у Львівській ОДА, змінили схему організації дорожнього руху, збудувавши кільцеву транспортну розв’язку на перехресті доріг М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква і вже кілька днів автомобілі рухаються по іншій траєкторії.

Як зазначили у Службі автомобільних доріг Львівщини, для підтримання безпечного руху автомобілів на перетині доріг з інтенсивним рухом транспорту у Жовкві третій тиждень влаштовують транспортну розв’язку типу «кільце». Подібні розв’язки змушують водіїв знижувати швидкість на під’їздах до перехресть чим підвищують безпеку перетину. Перехрестя з круговим рухом знижують кількість зіткнень зі смертельними випадками на 90%.

На об’єкті вже поклали два шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попередньо укріпленою основою. Також на «кільці» вже влаштовані бордюрні камені та фігурні елементи мощення. Наразі влаштовують тротуари і заїзні кишені та проводять підготовчі роботи для встановлення зовнішнього освітлення. Згодом тут з’являться дорожні знаки, також нанесуть дорожню розмітку.
Наразі рух регулюють за допомогою тимчасових дорожніх знаків. На об’єкті працює підрядна організація ТОВ «Автомагістраль – Південь». Роботи проводять у межах президентської програми «Велике будівництво».
Як писав Galnet, дорожники почали влаштовувати нову транспортну розв’язку у Жовкві ще на початку жовтня. У діаметрі вона матиме 24 метри.
Читайте також: Жовківчанин переміг у фотоконкурсі «Погодні явища Львівщини»
Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.