У Львові на вулиці Княгині Ольги демонтують "Арсен"

Форпост

На вул. Княгині Ольги, 120 у Львові демонтують торговий центр «Арсен», який працював там понад 10 років. ТЦ, що поблизу міського Центру зайнятості, закрили ще в серпні цього року. Що саме планують на місці магазину, поки не відомо. Утім, згідно з планом зонування території Франківського району міста, ділянка, на якій розташований супермаркет, належить до зони Г-6, а саме – об'єктів торгівлі.

У липні Львівська міська рада провела громадські слухання щодо зміни зонінгу. Йдеться про те, щоб із зони Г-6 перевести цю земельну ділянку в зону Г-2, тобто зону громадської забудови, яка передбачає і житлове будівництво, пише Твоє місто.

Ще торік земля, де розташований комплекс, була у комунальній власності. У 2020 році її викупило ТзОВ «Євротек-девелопмент». Йдеться про ділянку розміром 1,7338 гектара у Франківському районі міста, на перетині вулиць Княгині Ольги, Наукової та Трускавецької.

За даними аналітичної системи YouControl, компанія зареєстрована у грудні 2020 року за тією ж адресою – вул. Княгині Ольги, 120. Виконавчий директор та засновник – Ернест Іщук. Компанія займається будівництвом житлових і нежитлових будинків. Ернест Іщук відмовився коментувати Tvoemisto.tv, що саме планує звести компанія на цій ділянці.

За даними із витягу кадастрового реєстру, речове право на ділянку компанія зареєструвала у серпні цього року. У ньому також йдеться, що вид використання землі – будівництво та обслуговування торгового центру.

Додамо, що мікрорайон нині активно забудовують, чимало новобудов є на вулицях Княгині Ольги, Науковій, Трускавецькій. Нині у міській раді обговорюють, що саме робити із мостом на вулиці Науковій, який би міг покращити транспортне сполучення району із центром міста. ЛКП «Львівавтодор» має провести транспортне моделювання, після цього оберуть найбільш доцільний варіант.