У Львові інспектори з паркування тепер знають усе про автомобілі та їхніх власників

То є Львів

У грудні минулого року у Львові запрацювала автоматизована система контролю оплати паркування (АСКОП). Вона дозволить в онлайн-режимі контролювати оплату послуг паркування та дотримання ПДР, а також здійснювати фіксацію порушень в режимі фотозйомки або відеозапису. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«У межах впровадження АСКОП організовано 20 автоматизованих робочих місць для інспекторів паркування управління безпеки ЛМР, що здійснюють контроль за сплатою водіями вартості послуг з користування паркувальними майданчиками, які обслуговує ЛКП «Львівавтодор», – зазначили у комунальному підприємстві.

Тепер інспектори мають доступ до таких баз та реєстрів:

Також інспектори мають мобільні принтери, щоб на місці роздруковувати постанови.

Як пояснив директор департаменту міської агломерації та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, основна мета впровадження АСКОПу – покращення безпеки на дорогах, зокрема, правил паркування транспорту. «Наші інспектори з паркування отримали відповідні ліцензії і відповідне обладнання для того, щоб більш якісно і більш швидко складати протоколи про адміністративні правопорушення. Це підвищить саму ефективність роботи інспекторів з паркування, а також збільшить надходження до міського бюджету. Але кінцевою метою всієї цієї роботи є покращення безпеки на наших дорогах і, відповідно, покращення стану дотримання дорожнього руху, зокрема правил паркування транспортних засобів», – розповів Олег Забарило.

The post У Львові інспектори з паркування тепер знають усе про автомобілі та їхніх власників first appeared on То є Львів..

The post У Львові інспектори з паркування тепер знають усе про автомобілі та їхніх власників appeared first on То є Львів..