У Львові цьогоріч на новорічно-різдвяні свята очікують 200 тисяч туристів

То є Львів

У Львові очікують, що на час новорічно-різдвяних свят буде більше туристів, ніж минулоріч. У мерії прогнозують, що приїде близько 200 000 гостей із України та з-за кордону.

Джерело: Суспільне.

У свій день народження до Львова приїхала Юлія Гетьман. Дівчина із Володимира-Волинського. Найбільше у Львові їй подобається Оперний театр.

“Ходиш і забуваєш, що ти не їв, не пив, але хочеш дивитися і все розглядати. Дуже цікаво, багато чого ми не знаємо, навіть екскурсії треба більше брати. Щоби знати що це за будівля – самі гуглимо, щось дивимося. А так дуже цікаво і дуже радіємо, що в нас є такі міста, що їх підтримують, зберігають наші історичні цінності”, — каже туристка Юлія Гетьман.

Різдвяна шопка біля Ратуші

Кількість гостей у Львові збільшилася, розповідає представниця однієї із мережі ресторанів у Львові. Зокрема, багато українських туристів приїжджають до Львова на різдвяні свята.

“У нас був доволі складний попередній рік. Доводилося навіть закривати ресторани. Якщо порівнювати грудень до листопада, то вже наприкінці грудня ми бачили стрімке збільшення кількості гостей, побачили, що є туристи. Це на 60 % більше, порівняно із листопадом”, — каже керівниця відділу маркетингу мережі ресторанів Соломія Короненко.

Центр міста

У мерії очікують, що впродовж новорічно-різвяних свят до Львова приїде приблизно 200 000 туристів. Понад 60 % гостей, які приїжджають до Львова — українці. Також їдуть туристи із Польщі, Туреччини, Грузії, Білорусі, Великобританії.

“Якщо подивитися показники центрів туристичної інформації, коли приїжджають індивідуальні туристи, вони звертаються за консультаціями, то наприклад, близько 20% більше є звернень, ніж це було минулого року. Минулий рік був складним і фактично там, як ви пригадуєте місто заходило у досить жорсткі обмеження, а цього року ситуація є іншою”, — говорить заступник мера Львова Андрій Москаленко.

Андрій Москаленко додає, що уже в лютому очікують нову хвилю поширення коронавірусу.

The post У Львові цьогоріч на новорічно-різдвяні свята очікують 200 тисяч туристів first appeared on То є Львів..

The post У Львові цьогоріч на новорічно-різдвяні свята очікують 200 тисяч туристів appeared first on То є Львів..