У пам’ять про іконописця Остапа Лозинського у Львові презентують книжку

Galnet.fm

У п’ятницю, 14 січня, у пам’ять про іконописця Остапа Лозинського у Львові презентують книжку, над якою він працював упродовж останніх місяців свого життя. Про це на особистій фейсбук-сторінці повідомив художник Роман Зілінко.

У пам’ять про Остапа Лозинського, у дев’ятий день його відходу, хочемо поділитися однією з останніх книг, над якими він працював в останні місяці, – пише Роман Зілінко.

І додає:

Остап уже десять років тісно співпрацював з організаторами Міжнародних іконописних пленерів в Новиці, і робив великий об’єм роботи пов’язаний як з організацією самих пленерів, куруванням та експонуванням виставок, контактами і запрошенням художників, а також був у прямому сенсі душею новицького товариства. Але з особливою увагою ставився до макетування та упорядкування щорічних каталогів та альбомів ікон створених в Новиці.

Цього року готували другий том альбому кращих ікон створених на новицьких пленерах у попередні роки, і Остап над ним ретельно працював до кінця листопада, фактично, місяць до своєї такої несправедливої ранньої смерті.

Презентація відбудеться о 17.00 в арт-центрі «Дзига».

Читайте також: На Личаківському кладовищі поховали львівського художника та іконописця Остапа Лозинського

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.