У Львові пільговики вистоюють у чергах, щоб отримати ЛеоКарт (ФОТО, ВІДЕО)

Четверта студія

Наразі свої Леокарти отримали тільки трохи більш ніж 10 тис. осіб з понад 200 тис. пільговиків, які є у львівській громаді.

Про це пише Четверта студія з посиланням на Еспресо.

Уже 13 січня у Львові починається перший етап впровадження е-квитка у громадський транспорт міста. Це освітній етап, основне завдання якого – навчити пільговиків користуватися персоналізованими транспортними карточками – Леокартами.

У пунктах видачі таких карток у Львові останніми днями дуже людно, зокрема вже другий день спостерігаються черги біля Центру обслуговування пасажирів (вул. Горбачевського, 10). Як повідомляє “Еспресо.Захід”, у чергах стоять десятки осіб, які хочуть отримати свої пільгові транспортні картки. Директор ЛКП “Львівавтодор” Микола Власюк визнав, що дійсно зараз є проблема з чергами, сказавши, що вчора, 10 січня, біля Центру обслуговування пасажирів був справжній “армагеддон”.

“Зараз роздруковано десь 50 тисяч карток і щодня друкують нові, їх сортують, активують та везуть по центрах. Можемо видавати до 5 тисяч карток у день. Наразі максимум був понад тисяча. Ми запустили телефонне інформування мешканців, але воно є малоефективним, бо займає багато часу, а лише 10% людей, до яких ми додзвонилися, приходили на визначений час. Тому перейшли на більш ефективну систему СМС інформування. 5 січня, в перший день роботи нової системи, 35% людей прийшло на вказаний час, 6 січня – 50%, 10 січня прийшло – 120% (прийшли й ті, хто мав запис на попередні дні). Тому вчора мали свій “армагедон” у Центрі обслуговування пасажирів. А все тому, що люди приходили поза чергою, ми намагаємося всіх приймати, що пільговики двічі не ходили”, – сказав Микола Власюк.

Чиновник настійливо радить: якщо вам прийшла СМС і сказано, в який конкретно центр прийти, то не треба дзвонити перепитувати, а просто прийти на вказаний час за вказаною адресою, щоб забрати свою карточку. “До кінця місяця постараємося видати картки всім людям, які подавали реєстрацію за попередній рік. У лютому хочемо вийти на режим онлайн, коли подають документи і ми зразу видаємо карточки”, – відзначив Микола Власюк.

Як повідомив директор департаменту міської мобільності Олег Забарило, наразі на руки Леокарточки отримали тільки трохи більш ніж 10 тис. осіб з понад 200 тис. пільговиків, які є у львівській громаді. Та незважаючи на такі повільні теми, чиновник запевнив, що вже за два-три місяці всі отримають свої пільгові карточки і місто зможе перейти до наступного етапу впровадження е-квитка – для загального користування.