У Львові створили мобільний додаток, за допомогою якого можна буде оплачувати проїзд в транспорті

depo.ua

Вже з 13 січня у Львові починають впроваджувати е-квиток. Наразі системою зможуть користуватися лише пільгові категорії пасажирів, а вже з березня планують повністю перейти на безготівкову оплату. Одним зі способів оплати буде – мобільний додаток. Його вже розробили, проте наразі він працює у тестовому режимі та завантажити його ще не можна, кажуть у Львівській міській раді, передає Depo.Львів.

За словами провідного інженера ІТ-супроводу в проєкті "ЛеоКарт" Олександра Гудими, додаток має першу вкладку "купити квитки". Пасажир може купити стандартний пересадковий квиток. Також є опція з купівлі короткострокових квитків на 1-2-3-7 днів. У майбутньому цю цифру обіцяють змінювати, відповідно до потреб туристів чи мешканців. Також є можливість придбати довгостроковий квиток на 30, 180 або 365 днів. Мобільний додаток має вкладку з маршрутами та функцію "спланувати маршрут.

"На сьогодні застосунок є в тестовому середовищі, далі – після тестування, коли додаток перевірять на надійність та безпеку, він стане доступним для користування", - сказав Олександр Гудима.

Нагадаємо, 31 грудня виконавчий комітет Львівської міської ради встановив тарифи на послуги з перевезення пасажирським транспортом на маршрутах загального користування у Львівській міській територіальній громаді. Відповідно до рішення виконкому, затверджено тариф на проїзд пасажирів, вартість абонементів для пасажирів та вартість 1 км транспортної роботи, за яким надалі перевізники отримуватимуть оплату за надані місту транспортні послуги. Відтак, вартість разового електронного квитка на одну поїздку з можливістю пересадки впродовж 40 хвилин залишається на рівні 10 грн. Вартість перевезення одного місця багажу – теж 10 грн. Разовий квиток, придбаний у водія, без можливості пересадки, коштуватиме 15 грн.