У Львові створили мобільний застосунок для оплати проїзду в громадському транспорті

Galnet.fm

У Львові створили мобільний застосунок, за допомогою якого після впровадження е-квитка можна буде оплатити проїзд у громадському транспорті. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Додаток має першу вкладку «купити квитки». Відповідно, ми можемо купити стандартний пересадковий квиток. Також є опція з купівлі короткострокових квитків на 1-2-3-7 днів. У майбутньому ми можемо цю цифру змінювати, відповідно до потреб туристів чи жителів. Також є можливість придбати довгостроковий квиток – на цьому етапі на 30, 180 та 365 днів. Мобільний додаток має вкладку з маршрутами та функцію «спланувати маршрут», якою в майбутньому буде дуже зручно користуватися, – розповів провідний інженер ІТ-супроводу в проєкті «Леокарт» Олександр Гудима.

Зараз застосунок тестують. Коли його перевірять на надійність та безпеку, він стане доступним для користування.

Як додають у пресслужбі Львівської міської ради, на другому етапі впровадження е-квитка (кінець І кварталу – початок ІІ кварталу) пасажири зможуть оплачувати проїзд за допомогою спеціального мобільного застосунку, банківської картки, загальної транспортної картки «ЛеоКарт» або персоналізованої загальної транспортної картки «ЛеоКарт». Загальну транспортну картку можна буде купити в мережі роздрібної торгівлі або в Центрі обслуговування пасажирів, без надання жодних документів. У Львівській МТГ діятиме близько 400 точок продажу таких транспортних карток. Персоналізовану загальну транспортну картку «ЛеоКарт» можна буде придбати в Центрі обслуговування пасажирів, надавши необхідні документи та фото.

Читайте також: Запровадження е-квитка у Львові: де пільговик може оформити транспортну картку

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.