Львівська мерія розповіла, де можна утилізувати новорічні ялинки

Zaxid.net

15 січня та 5 лютого у Львові можна здати новорічні ялинки у мобільні пункти збору. У місті буде шість локацій, куди можна привезти ялинки. Також у міськраді розповідають, що протягом кількох днів дерева можна буде залишати й поруч із сміттєвими контейнерами.

«Ще тривають різдвяні свята, та люди вже інтенсивно нас запитують, що робити з новорічними ялинками, позаяк планують скоро їх розбирати. Тому ми напрацювали зручний механізм для мешканців нашої громади, щоб всі ялинки потрапили на перероблення, а не їхали на сміттєзвалища», – розповіла Оксана Кошак, директорка департаменту з питань поводження з відходами ЛМР.

Зокрема, 15 січня та 5 лютого, з 11:00 до 15:00 мобільні пункти збору будуть розміщені за такими адресами:

Крім цього, використані ялинки щоденно можна здати на утилізацію за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 167а (ЛКП «Зелений Львів»).

У ніч з 22 на 23 січня та в ніч з 29 на 30 січня також будуть вивозити ялинки від мешканців ОСББ. З будинків, які обслуговують управляючі компанії, вивозитимуть ялинки в понеділок 24 і 31 січня. Мешканцям потрібно винести ялинку на сміттєвий майданчик, та в жодному разі не викидати в контейнер, а покласти біля нього.

У місті працює компостувальна станція, завдяки якій святкові дерева перетворяться у добриво. Тому ялинку також можна самостійно вивезти одразу на станцію, на вул. Пластова, 13.

Усі зібрані ялинки будуть використані в якості вторинної сировини.