Вздовж корпусів колишнього ЛАЗу зрізали тополі: подробиці, - ФОТО

032.ua


У Льові на вулиці Стрийській, вздовж корпусів колишнього ЛАЗу, зрізали тополі. Їх буде замінено на платани, горобину Додонг та кущі пухироплідника і бірючини. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.
Необхідно видалити 31 тополю. Дерева досягли своєї вікової межі (70 років), яка визначена для дерев виду тополя у рядових посадках магістральних вулиць - 45 років. Роботи з висадки нових зелених насаджень запланували провести до 21 квітня.
"Тополі на вул. Стрийській підійшли до вікової межі, кілька разів пройшли обрізку усіх гілок. Зараз ми більше не практикуємо подібних обрізок, оскільки вони наносять велику шкоду дереву і прирікають його на постійну обрізку усієї крони.
Зараз корпуси ЛАЗу повністю змінюють функцію з промислової на торгово-офісну, і зараз ця сторона вул. Стрийської стане дуже активною у використанні: облаштовуються тротуари, велодоріжка, паркомісця. Облаштувати таку інфраструктуру з наявними тополями складно, оскільки тополя має поверхневу кореневу систему, і при облаштуванні покриттів коренева система буде пошкоджена настільки, що тополі не зможуть прожити довго, а також мають загрозу падіння, - розповіла начальниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова.
На ділянці навпроти будівлі по вул. Стрийській, 45-45а запланували висадку крупномірних дерев та кущів, зокрема дерев виду: горобина Додонг - 26 шт.; платан кленолистий - 19 шт., кущів виду: пухироплідник калинолистий зелений - 115 шт.; пухироплідник калинолистий бронзовий - 103 шт.; бірючина - 25 шт.

Читайте також: Де та коли у Львові можна здати ялинку на утилізацію, - ВІДЕО
Фото на головній: Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування