У Львові почав працювати портал мешканця

depo.ua

Онлайн-життя захоплює усе нові й нові сфери. У міській раді запевнили – тепер для отримання простих документів та послуг не потрібно буде йти до ЦНАПу – можна буде отримати документи онлайн.

Новий сайт для мешканців Львівської громади доступний для користування за посиланням e-gov.city-adm.lviv.ua. Важливо, що Портал буде об’єднаний із системою внутрішнього документообігу Львівської міської ради. То ж будь-яка послуга, запит чи звернення, які мешканець замовить, автоматично будуть зареєстровані в системі документообігу, і це пришвидшить час надання послуг чи сервісу. Про це розповіли у пресслужбі Львівської міської ради, передає Depo.Львів.

Раніше у Львові працював "Особистий кабінет львів’янина". Тож Портал мешканця, за словами його творців, є фактично оновленою версією цього. Щоправда, має дещо ширші позиції із надання послуг.

"На електронні послуги є великий запит, тому ми об’єднуємо їх на одному порталі", – зазначив перший заступник міського голови – заступник міського голови з питань економічного розвитку Андрій Москаленко.

За словами чиновників міської ради, користувачі отримають доступ та зможуть не тільки подати копії документів, а й завірити їх своїм підписом, завдяки онлайн-ідентифікації. Керівниця управління інформаційних технологій Львівської міської ради Олена Гунько також зауважила, що усі послуги поділені на категорії та за життєвими ситуаціями, а не за суб’єктами надання послуг.

В управлінні ІТ планують поступово розширювати перелік послуг, які можна буде отримати на Порталі мешканця, а також інформувати мешканців про функції оновленого сайту.

Нагадаємо, поліцейські на Львівщині викрили шахрая-гастролера, який видурив у літнього чоловіка круглу суму грошей.