Що відвідати у Львові в період новорічно-різдвяних свят: локації для львів’ян та гостей міста

Galnet.fm

Galnet поспілкувався з львівською гідкою-перекладачкою Оленою Дворкіною та довідався, які місця львів’янам та гостям міста варто відвідати під час новорічно-різдвяних свят.
Шевченківський гай (Музей народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького)
На свята в музеї проводять багато різних майстер-класів. Також є можливість подивитись, як жили люди в різних регіонах України, відвідати службу Божу в храмі, а діти зможуть побачити тварин і птахів. Одну локацію в Шевченківському гаю складно виокремити, він цікавий комплексно, – пояснює Олена Дворкіна.
Фото: portal.lviv
Храми
Ще одна локація для відвідин, каже Олена Дворкіна, це львівські храми: собор святого Юра, Латинський кафедральний собор, Вірменський собор.
Також варто відвідати гарнізонний храм Петра і Павла. Там закінчилась реставрація фресок. Можна піднятись на хори, щоб їх ближче побачити. Також це гарна нагода подивитись на орган, – каже гідка.

Нагадаємо, фрескам у Гарнізонному храмі 282 роки. Над їх відновленням працювали понад 20 реставраторів майже 7 років. Ми побували на відкритті фресок та детально розповіли про них у цьому матеріалі.
Читайте також: Фрески, математика єзуїтів і столітній орган: що приховують галереї Гарнізонного храму
Кастелівка
Цей район підійде для прогулянки тим, хто цікавиться архітектурою. Це житловий район з гарною забудовою, віллами. Завітайте на вулиці Коновальця, Чупринки, Котляревського, – додає Олена Дворкіна.
Палац гіпсового короляФото: Борис Настирний
Вілла ДзівінськогоФото: Aeou
Палац СосновськогоФото: z_andrij
Які таємниці приховують львівські кам’яниці, ми розповідали ТУТ.
Читайте також: Фасад будинку товариства «Дністер», фрески Гарнізонного храму та понад 50 брам: що реставрували у Львові у 2021 році
Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.