На свято Богоявлення у Львові відбудеться загальноміське освячення води

Westnews.info

Про це повідомили у міській раді.

Чин освячення води, відповідно до графіку, очолить єпископ Української єпархії Вірменської апостольської Церкви Маркос Оганесян.

«Найголовніше, коли різні конфесії збираються разом на молитву, - це показує єдність християн. Екуменічне водосвяття ще раз доводить усім нам, що незважаючи на відмінності - християни єдині, тому що поклоняються Єдиному Богу - Ісусу Христу і прагнуть єдності. Це найголовніше. Тому що у сучасні важкі часи всім бракує єдності у будь-якому питанні», - зазначив духовний пастир Вірменського кафедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці отець Карапет Гарібян.

«Під час свята Богоявлення нам відкривається Господь. Бог, котрий перебуває у єдності. Саме тому щороку на свято Богоявлення ми, представники різних конфесій, збираємося разом на загальноміське екуменічне освячення води, щоб стати свідками того, як благодать Духа Святого освячує воду для нас», - наголосив капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

Директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко, зазначив, що екуменічне загальноміське водосвяття – це добра традиція духовної єдності.

«Освячення води духовенством усіх конфесій міста — це добра традиція єдності львів’ян у ці святкові дні. Сьогодні такий час, коли ми повинні бути разом, а спільне освячення води цьому є гарна можливість. Води буде багато, вистачить усім», - каже Євген Бойко.

Традиційно кожен охочий зможе після освячення води взяти її додому. Для цього буде встановлено резервуар, об’ємом 1500 літрів.

«Цього року, як і минулого, на площі Ринок буде встановлено резервуар для води об’ємом 1500 літрів. Такого об’єму вистачить для усіх охочих. За технічним станом резервуару стежать наші працівники – його дезінфікують та ретельно промивають. Артезіанську воду, яка потрапляє у систему міських трубопроводів, постачатимуть на площу Ринок автоцистерною Галицького ШРП. Резервуар буде встановлено ввечері 18 січня, а вранці його наповнять водою», - повідомив заступник директора ЛМКП «Львіводоканал» Юрій Свізінський.