У Бориславі перевірятимуть помешкання, де живуть тимчасові переселенці

Lviv.Media

Відсьогодні, 11 травня, у Бориславській громаді, що на Дрогобиччині спеціальна комісія перевірятиме місця розміщення ВПО. Хочуть знати в яких умовах живуть люди, яким довелось втікати від війни. Про це повідомили у Бориславській міськраді.

“Комісійне обстеження місць проживання буде проводитись зокрема з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання. Власники житла будуть заздалегідь попереджені про таке відвідування в телефонному режимі. Окрім ВПО під час такої перевірки рекомендовано бути присутнім особам, які надають прихисток”, – зазначили у міській раді.

Нагадуємо, власники житла зобов’язані повідомляти інформацію про факт припинення проживання внутрішньо переміщених осіб, або про зміну їх чисельності, звернувшись до ЦНАПу з відповідною заявою.

Нагадаємо, уже235 тисяч вимушених переселенців, які живуть на Львівщині, зареєструвалися у ЄІБД як внутрішньо переміщені особи. Понад 110 тисяч – люди працездатного віку, з них 8 тисяч звернулися у центри зайнятості у пошуках роботи. Також на території нашої області зареєструвались майже 31 тисяча пенсіонерів та 8 тисяч осіб з інвалідністю. Ще маємо 75 тисяч дітей, 210 багатодітних сімей та 25 батьків-одинаків