Допомогу передали зі США: у Львові переселенці отримують евакуаційні набори для чотирилапих

Westnews.info

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Допомогу забезпечила американська організація Greater Goods Charities на прохання всеукраїнської ініціативи Save Pets of Ukraine.

"Ми пишаємось українцями, які під час евакуації рятують своїх чотирилапих компаньйонів. На жаль, люди не завжди мають можливість забрати з собою їхні речі. Тому такі рюкзаки безпеки забезпечують базові потреби тварин під час евакуації", – розповіла Катерина Ковалюк, керівниця штабу Save Pets of Ukraine.

У рюкзаках зібрали речі першої потреби для тварин: миска, повідець, іграшка та корм для кота чи собаки. Для власника в рюкзаку: шкарпетки, футболка та косметика першої необхідності. Зі спільних речей: плед, який можна використовувати і як місце для відпочинку для тварини, і для власника, пляшка для води, антисептик – безпечний як для рук, так і для лап тварини.

Відомо, що благодійники вже роздали понад 1000 таких евакуаційних наборів. Частину рюкзаків передали у львівський шелтер, де зараз проживають евакуйовані з гарячих точок із тваринами. Решту роздали у Києві, Дніпрі, Полтаві, Харкові та Запоріжжі.