У Львові витратять майже 2 млн гривень на ремонт вулиці у Залізничному районі

Lviv.Media

Залізнична районна адміністрація замовила поточний ремонт вул. Білогорща за 2 млн гривень. Відповідний тендер опублікований на порталі “Prozorro”.

Підписуйся

Тут планують відремонтувати дорожнє покриття площею 1500 м. кв та облаштувати тротуар на площі 120 м. кв. Зокрема ремонтні роботи триватимуть до завершення воєнного стану.

Тендер провели без використання електронної системи, а договір підписали із приватною компанією “Захід-трансбуд” на суму 1 млн 978 гривень.

Відповідно інформації аналітичної системи Youcontrol, компанія “Захід-трансбуд” зареєстрована у Львові у 2017 році та належить Анелі Дедюхіній та Михайлу Чернявському.

Варто зазначити, найчастіше компанія перемагає у тендерах Сокільницької сільської ради. Загалом вони уклали 73 договори на загальну суму 7,68 млн гривень.

У 2018 році Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету наклало штраф на компанію за фіктивну конкуренцію на торгах Сихівської районної адміністрації щодо поточного ремонту доріг та тротуарів Сихівського районну. Тоді було встановлено ознаки узгодженої поведінки ПП “Захід-Автозбуд” та ПП “Захід-Трансбуд” під час аукціону.

Нагадаємо, дорожники ліквідовують деформації дорожнього покриття на одній із найбільш завантажених доріг Львівщини. Йдеться про західний обхід Львова. Станом на зараз важка техніка працює на відтинку Зимна Вода – Холодновідка.