Аграрії Львівщини отримали перший транш фінансової підтримки

AgroNews

На Львівщині профінансувано перші заявки за Комплексною програмою підтримки та розвитку аграрного бізнесу. Про це повідомляють у Департаменті аграрного розвитку Львівської ОВА, пише agronews.ua.

Зазначається, що виділено перший транш фінансової підтримки аграріям у межах реалізації Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки в сумі 468,4 тис. грн.

Вже 5-ти суб’єктам підприємництва відшкодовано вартість сплачених ними протягом січня-березня 2022 р. відсотків за залученими кредитами та договорами фінансового лізингу в сумі 168,4 тис. грн. А також для забезпечення посівної надано пільгові кредити на зворотній основі 2 суб’єктам підприємництва в сумі 300,0 тис. грн.

«Аграрії області працюють сьогодні в умовах дефіциту базових ресурсів для проведення посівної та обмеженого доступу до фінансування. Наш обов’язок підтримати наших сільгоспвиробників фінансово. Для цього ми максимально спростили умови участі в програмі та збільшили бюджет майже на 30% у порівнянні з бюджетом програми, яка була затверджена у довоєнний час», — зазначила директор департаменту Тетяна Гетьман.

Цьогоріч на фінансову підтримку аграріїв з обласного бюджету виділено понад 22 млн грн. Кошти спрямовуються на такі заходи:

Ознайомитись з умовами програми

Також найголовніші економічні новини читайте за посиланням.

Теги: Аграрії Львівщини, підтримка аграріїв