На Львівщині ще одна громада УПЦ Московського патріархату перейшла до ПЦУ

UA: Cуспільне мовлення

Релігійна громада села Сулимів Львівського району перейшла у підпорядкування Православної церкви України. Це рішення не підтримав настоятель громади Григорій Фарат. Про це повідомив на Telegram-каналі начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Рішення про перехід до ПЦУ ухвалила релігійна громада храму Вознесіння Господнього.

"Релігійна громада храму Вознесіння Господнього села Сулимів Куликівської ОТГ Львівського району прийняла рішення про зміну канонічної підлеглості, тобто вихід з-під юрисдикції московського патріархату та перехід до Львівської єпархії Православної Церкви України. Настоятель громади Григорій Фарат не підтримав рішення своєї пастви і відмовився переходити під нову юрисдикцію", — каже Максим Козицький.

Раніше з підпорядкування Московського патріархату вийшла громада Свято-Воскресенського Новоафонського монастиря у Львові, Свято-Покровського храму в Червонограді, чоловічий монастир святого Онуфрія Великого в селі Межигір‘я на Турківщині та Свято-Успенська парафія села Речичани, що у Городоцькому районі. Також про перехід до ПЦУ оголосила парафія святого пророка Іллі міста Трускавець, села Підмонастирок та Новий Кропивник Дрогобицького району.

Читайте також: "Чорти ФСБ": у Львові невідомі залили монтажною піною вхід до храму УПЦ МП