У Львові презентували арт-інсталяцію - карту України із колючим дротом та ляльками в крові

Укрінформ

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради, передає Укрінформ.

«Я переконана, що наш проєкт побуває ще у багатьох країнах. Через нього я хочу показати світові, до чого призвела політика умиротворення агресора, політика поступок та кулуарних домовленостей, коли в обмін на енергоресурси та прибутки європейські політики закривали очі на вбивства українців. На вбивства дітей, зґвалтування жінок та варварське руйнування цілих міст», – розповіла авторка артоб’єкта львів'янка Уляна Дацишин.

За її словами, ідея інсталяції зародилась із початком повномасштабної російсько-української війни. Спершу, за співпраці з благодійним фондом «IT TROOPS», підтримки посла України та представників ООН, її презентували в Женеві, тепер – у Львові. Інсталяція, створена в межах мистецького проєкту «Крики душ».

Читайте також: У Києві встановили тимчасову скульптуру «Zaстрелись», присвячену путіну

Встановили унікальну карту України у Львові біля пам'ятника Тарасу Шевченку.

Усі зібрані завдяки проєкту кошти передадуть на потреби Збройних сил України.

24 лютого росія почала новий етап восьмирічної війни проти України – повномасштабний наступ. Ворог здійснює масовані обстріли та бомбардування мирних українських міст і сіл. ЗСУ, Національна гвардія, Сили територіальної оборони та весь український народ чинять героїчний спротив російським військам і завдають їм великих втрат.