У Львові на перехресті вулиць Бандери-Федьковича запрацювали світлофори

Lviv.Media

На вулиці Степана Бандери запрацював четвертий світлофорний комплекс. Йдеться про світлофори, що розміщені на перехресті вулиць Бандери-Федьковича, повідомляють у Львівській міській раді.

Підписуйся

“Через війну в нашій державі доставка з Європи нового світлофорного обладнання затримується. Для уникнення небезпечних ситуацій на дорозі тимчасово дооблаштували на перехрестях з вулицями Героїв УПА і Федьковича користоване обладнання з резерву і запустили світлофори. Нове обладнання змонтуємо після нашої перемоги”, – розповіли у ЛКП “Львівавтодор”.

Зокрема світлофори на перетині вулиць Бандери – Героїв УПА у робочий режим увімкнули 11 травня. Проєктом передбачено будівництво та реконструкцію світлофорних об’єктів на 5 перехрестях із вул. С. Бандери. На сьогодні таке регулювання здійснюється на чотирьох: на перетині з вулицями Політехнічною, Антоновича, Героїв УПА та Федьковича.

Нагадаємо, нещодавно у Львові запрацював світлофор на вул. Бандери – Героїв УПА. Тепер він працює у постійному режимі, тому водії зможуть більш безпечно проїжджати цей відрізок дороги.