Люди навіть не відчули: після останніх ударів воду до Львова постачали без електроенергії

24 канал

Росіяни 3 травня обстріляли ракетами електричні підстанції у Львові. Львів'янам воду постачали без використання електроенергії.

Про це розповів мер Львова Андрій Садовий в ефірі всеукраїнського телемарафону, інформує 24 канал. Він розповів, що серйозна підготовка була проведена ще перед війною.

До темиПовітряні сили 14 травня розпакували третю сотню збитих літаків окупантів: інші втрати ворога

Воду після останньої атаки постачали без електроенергії

Ми уможливили постачання води без електроенергії до Львова. Коли була остання ракетна атака, в нас знищили три підстанції. Отож певну частину часу ми постачали до Львова воду взагалі без електроенергії. Львів'яни цього не відчули, а відчули пожежники, бо мали воду, аби гасити пожежі,
– пояснив Садовий.

Міський голова наголосив, що його колеги з міст Західної Європи не розуміють, як Україні вдається справлятись з усім під час війни. Вони хочуть переймати досвід та навіть направляють до Львова свої делегації.

Внаслідок удару 3 травня частина міста залишилась без світла та води

Зазначимо, що внаслідок ракетних ударів 3 травня частина Львова залишилась без електропостачаннята води. Ворог цілив по тягових підстанціях залізниці. Була значна затримка у русі потягів.

Два медичні заклади у Львові довелось перевести на автономне живлення. На резервне живлення перевели і системи подачі води.

Читайте також У Генштабі очікують на провокації у прикордонних із Білоруссю районах

Ракетні удари по Львову 3 травня: коротко Варто переглянути: Залужний показав, як ЗСУ готуються працювати з гаубицями М777