Резервісти Миколаївщини виїхали до навчального табору (ФОТО)

Восьмого червня збори військового резерву Миколаївщини перейшли в активну фазу: вогнева підготовка, топографія, тактична медицина та інженерно-технічна справа. Миколаївські резервісти на полігоні розпочали тижневі збори.

Навчання відбуваються у Тренінговому центрі поліції в мікрорайоні Матвіївка. На території облаштовано декілька навчальних локацій. Майже двісті офіцерів резерву розділені на групи, які по черзі між цими локаціями курсують.

Перша перевірка в тирі. На вогневому рубежі стріляють по чотири людини. Автомат, каска, бронежилет, 22 патрони, відстань до мішені - 50 метрів.

Топографічні заняття з інструктором, вибухові речовини та прилади вивчають на одній локації. Тут розповідають, як ставити та знімати "розтяжки", підірвати залізну дорогу, а не себе, та в цілому про поводження з мінами, гранатами та іншими приладами.

Тактичну медицину вивчають на іншій локації.

"Дуже уважно слухають, тому що для всіх це цікаво. Для деяких, на жаль, це в новинку. Я так зрозумів, тут є досвідчені військові, але дехто не в курсі був, що рятується боєць за таким протоколом. І власне, як надавати допомогу нашому пораненому", — розказав інструктор Іван Возіян.

На зборах оперативний резерв другої черги та військовозобов’язані. У всіх офіцерські звання. Разом з чоловіками участь в зборах беруть три жінки.

Збори резерву розпочались сьомого і триватимуть до 16 червня. Залучені резервісти з усіх районів Миколаївщини.

Джерело: "Суспільне"