Миколаїв: У нацгвардійців з'явилася своя капличка

Освятили новий храм Високопреосвященний митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир, голова Синодального управління Військового духовенства Високопреосвященніший митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, військові капелани військових частин Південного округу та духовенство Миколаївської єпархії.

"Самим життям доведено, що ні моральність, ні патріотизм не можуть відродитися на ґрунті бездуховності. Саме тому колектив військової частини послідовно і цілеспрямовано веде роботу зі збагачення духовності військовослужбовців", - такими словами митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир завершив освячення.

Будівництво каплички розпочалося у 2019 році. До втілення цього проекту долучилися багато меценатів, які зробили свій вагомий внесок у встановлення каплички.

"Ми завжди на варті спокою громадян - і під час вихідних днів, і релігійних свят, тому військовослужбовці не завжди мали змогу відвідувати храм, аби звернутися з молитвою до Господа. Тепер капличка буде повсякчас відкрита для особового складу частини і кожен гвардієць зможе помолитися у цих святих стінах перед заступанням на службу, адже віра - це справжній дороговказ для кожного гвардійця. Це, в свою чергу, значно сприятиме вихованню в особового складу високого патріотичного почуття та підвищить бойовий дух", - зазначив командир військової частини 3039 полковник Олександр Оксенюк.

Олена ІВАШКО.

Фото з відкритих джерел.