У Миколаєві розпочалися змагання гвардійських кінологів на першість Південного ОТО (ВІДЕО, ФОТО)

На базі Миколаївської військової частини 3039 Національної гвардії України розпочалися змагання з багатоборства кінологів на першість Південного ОТО Національної гвардії України.

Про це повідомляється на сторінці Військової частини 3039 Національної гвардії України в Facebook.

Сім кращих команд з Одеси, Запоріжжя, Миколаєва та Херсону будуть змагатися між собою за право посісти перше місце. Крім практичної підготовки, учасникам потрібно буде продемонструвати загальний курс, спеціальний курс дресирування, подолати смугу перешкод та затримати умовного правопорушника.

За словами заступника командира військової частини 3039 Національної гвардії України зі служби майора Артема Щербакова, службові собаки відіграють велику роль в забезпеченні безпеки, при виконанні службово-бойових завдань та стають вірними напарниками гвардійців.

«Такі змагання проводяться для перевірки підготовленості чотирилапих та кінологів. Змагання почалися сьогодні та триватимуть до 11 червня, а після закінчення підводимо підсумки і визначаємо переможців», - зазначив начальник кінологічної служби в військової частини 3039 капітан Олександр Козирка.