Представлена ​​нова начальниця управління культури Миколаївської ОДА: їй озвучили основні завдання

Представлено нового начальника управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Олену Буберенко

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

Сьогодні, 09 червня, у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї «Старофлотські казарми» заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Юрій Гранатуров представив керівному складу закладів культури області нового начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Віталія Кіма цю посаду посіла переможниця конкурсу Олена Буберенко.

Олена Олександрівна обіймала керівні посади в галузі культури, має великий досвід роботи в бюджетній сфері. Вона магістр державного управління. Успішно пройшла конкурс та співбесіду із головою облдержадміністрації Віталієм Кімом.

Під час представлення заступник голови облдержадміністрації Юрій Гранатуров окреслив завдання, вирішення яких сьогодні потребує негайного втручання управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації.

«По-перше, спільно з радником голови облдержадміністрації Володимиром Алєксєєвим невідкладно необхідно пропрацювати питання створення онлайн культурного центру. Його презентація має відбутися вже на початку грудня цього року.

По-друге, із залученням керівництва Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру, терміново підготувати пакет документів по реставрації для подання на ДФРР.

І третє, допомогти Миколаївському Національному академічному українському театру драми та музичної комедії підготувати необхідний пакет документів, відносно повноцінного набуття юридичної сили нового статусу театру», - наголосив заступник голови облдержадміністрації.

З призначенням на посаду начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Олену Буберенко привітали й представники депутатського корпусу Миколаївської обласної ради – голова постійної депутатської комісії з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім'ї і спорту, культури та духовності Євген Горбуров та секретар комісії Антон Табунщик.

Наприкінці зустрічі Олена Буберенко наголосила , що на управління культури, національностей та релігій покладається сьогодні дуже велика відповідальність і на неї, як керівника особисто. Вона висловила сподівання на співпрацю і підтримку всіх разом і кожного особисто, взаєморозуміння. На цю посаду Олена Олександрівна прийшла з району. Тому проблеми знає, як ніхто інший. Зокрема те, із чим зіткаються територіальні громади. Аналогічні труднощі й на обласному рівні, тільки більші в масштабі. І лише спільними зусиллями їх можна буде здолати.