Суд виправдав чиновника з Миколаївської області, який зберігав золото під будинком

Золоті злитки в сейфах у тунелі під будинком чиновника із Миколаєва Миколи Романчука шокували Україну у червні 2016-го, інформує телеканал «Перший Діловий».

Разом із золотом той зберігав ювелірні вироби, старовинні книги та ікони, гроші в готівці та документи. Усе це знайшли під час обшуку – після того як правоохоронці спіймали заступника голови Миколаївської ОДА – на хабарі. Його сума – 90 тисяч доларів. За ці гроші – продавався дозвіл на розробку промислового родовища вапняку.

Усі роки, скільки тривало слідство, Микола Романчук свою вину заперечував. У підсумку – колегія суддів вирішила, що органи досудового слідства грубо порушували норми підслідності. І постановила визнати Романчука невинним та виправдати. Тобто – зняти арешт із майна, вилученого під час обшуків. Та скасувати запобіжний захід у вигляді застави на пів мільйона гривень.

Нагадаємо, що екскерівник «ПриватБанку» Олександр Дубілет вимагає через суд припинити його розшук. Відповідний позов подано до Окружного адміністративного суду Києва, в якому Дубілет вимагає зобов’язати МВС прибрати інформацію про його розшук. Адвокат Дубілета подав три ідентичні позови до ОАСК.

Також ми писали, що у Подільському райсуді Києва 8 червня почали розглядати по суті справу стосовно відстороненого голови КСУ Олександра Тупицького.