За результатами перевірки було виявлено офіційно неоформлених працівників у Миколаївській області

За даними Паспорту незадекларованої праці Миколаївської області діяльність у сфері торгівлі належить до ризикових сфер господарювання, в яких порушується порядок належного оформлення трудових відносин. Перевірка підприємця, що провадить торговельну діяльність у Малій Коренисі та біля баз відпочинку у Рибаківці, стала черговим доказом цього.

Під час заходу контролю інспекторами праці Управління Держпраці у Миколаївській області встановлено, що підприємницька діяльність в рамках суб’єкта господарювання здійснюється на декількох торгових об’єктах, на яких працювали фізичні особи за трудовим, цивільно-правовими договорами та без будь-якого оформлення. Всі вони виконували однакові трудові функції, що притаманні професії продавець. Зазначені факти свідчать про обізнаність роботодавця з вимогами законодавства про працю та їх свідомим порушенням.

Інспектором праці складено акт та внесено суб’єкту господарювання припис щодо належного оформлення трудових відносин з працівниками. Одразу були оформлені трудові відносини з 3 особами, що раніше працювали на підставі цивільно-правових угод.

Попри факт працевлаштування осіб, уповноваженою особою Управління Держпраці у Миколаївській області буде розглядатися питання щодо застосування до підприємця фінансових санкцій.

За результатами роботи Управління працевлаштовані працівники матимуть всі соціальні та трудові гарантії.

#НезадекларованаПрацяМиколаїщини

Прес-служба Управління Держпраці у Миколаївській області.