На Миколаївщині знову горіли чагарники: за добу – дванадцять пожеж

19 липня рятувальники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області 12 разів виїздили на гасіння пожеж на відкритих територіях.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Горіли суха трава, сміття, чагарники у Баштанському (Березнегуватська, Новобузька, Снігурівська, Казанківська, Баштанська, Новобузька, Широколанівська територіальні громади) та Вознесенському районах (Олександрівська, Южноукраїнська ТГ) і у м. Миколаєві на загальній площі понад 8 га.

У більшості випадків причинами виникнення займань стало необережне поводження з вогнем з боку невстановлених осіб.

Також, о 12:19, до Служби порятунку повідомили про пожежу пожнивних залишків за межами м. Новий Буг на відкритій території поблизу Новобузької ТГ Баштанського району. Рятувальники 20 державної пожежно-рятувальної частини пожежу о 12:39 локалізували та о 13:00 ліквідували на площі 4 га. Причина виникнення наразі встановлюється.

Всього від ДСНС працювало 39 осіб та 13 одиниць пожежно-рятувальної техніки. Додатково залучались працівники місцевої пожежної охорони “Олександрівка” та співробітники поліції.

Рятувальники Миколаївщини наголошують! В умовах високої пожежної небезпеки слід приділяти більше уваги правилам безпечної поведінки! Не нехтуйте основними настановами та рекомендаціями! Бережіть природу та навколишнє середовище! В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку «101»!