Реабілітаційні послуги. Як допомагають дітям з інвалідністю на Миколаївщині

На Миколаївщині для надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю функціонують п’ять центрів та шість відділень соціальної реабілітації. З початку 2021 року реабілітаційні послуги в центрах та відділеннях отримали 354 дитини з інвалідністю.

Про це в ефірі Українського радіо: Миколаїв розповіла заступниця директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА Наталія Калінська.

Відповідно до бюджетної програми "Реабілітація дітей з інвалідністю" на 2021 рік у Миколаївській області передбачено кошти в сумі 3 млн 809 тис. грн.

"Станом на перше вересня 2021 року управліннями соціального захисту населення укладено 185 договорів про забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами на загальну суму більше ніж 3 млн грн", – розповіла Наталія Калінська.

За словами Наталії Калінської, з початку 2021 року коштом державного бюджету видано 2 767 одиниць технічних та протезно-ортопедичних засобів людям з інвалідністю. У тому числі дітям з інвалідністю – на загальну суму більше ніж 12 млн грн.

Станом на перше вересня на обліку перебувають 4 727 сімей, де є особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю.

За словами Наталії Калінської, всі виплати здійснюються коштом обласного бюджету і програми "Турбота".

Що відомо За інформацією Департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації, станом на вересень 2021 року в області живе майже 60 тис. людей з інвалідністю різних нозологій. Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.