Миколаївська область – серед регіонів України з критичним рівнем госпіталізації пацієнтів з COVID-19

У шести областях України, у тому числі в Миколаївській, станом на 14-те вересня перевищено встановлений рівень госпіталізацій хворих на COVID-19 або з підозрою.

Інформацію про це кореспондентам Суспільного підтвердила епідеміологиня Миколаївського лабораторного центру Олена Табала.

Перевищені епідеміологічні показники госпіталізацій зафіксували за добу 12 вересня у Волинській, Львівській, Одеській та Тернопільській областях, а уже за добу 13-го вересня до областей з критичним рівнем госпіталізацій пацієнтів долучились також Миколаївська та Вінницька області.

Станом на 10:00 14 вересня на стаціонарному лікуванні в лікарнях Миколаївської області перебувають 186 людей, хворих на COVID-19 або з підозрою, з них:

у Миколаївському обласному центрі лікування інфекційних хвороб перебувають 47 хворих; Первомайській центральній районній лікарні – 14 хворих та двоє людей з підозрою; Вознесенській міській багатопрофільній лікарня – десять хворих та три людини з підозрою; міська лікарня № 3 м. Миколаєва – 29 хворих та 11 людей з підозрою; міська лікарня № 5 м. Миколаєва – 15 хворих та 12 людей з підозрою; Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня – 19 хворих та 8 людей з підозрою; Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр – 11 хворих; Новобузька центральна районна лікарня – п'ять людей з підозрою. Читайте також: "За добу в Україні виявили понад 3 тисячі нових хворих на коронавірус". Що відомоЗа даними МОЗ України станом на 13 вересня рівень динаміки госпіталізацій (норма для регіону “зеленої” зони — не більше ніж 50% хворих) перевищено у Вінницькій області — 56,3 відсотка, у Волинській області — 64,8 відсотка; у Закарпатській області — 55,6 відсотка; у Львівській області — 86,4 відсотка; у Миколаївській області — 53,9 відсотка; в Одеській області — 57,5 відсотків.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.