У Снігурівській громаді волонтери шиють захисні халати, постільну білизну та подушки для лікарні

У Миколаївській області волонтери громадської організації «ВІВАТ» передали медичному персоналу Снігурівської лікарні 120 комплектів постільної білизни та 50 подушок. Ці речі були виготовлені активістами Снігурівської територіальної громади в рамках реалізації проєкту «Допоможемо. Підтримаємо. Пошиємо: підтримка закладів охорони здоров’я в боротьбі з COVID-19 шляхом пошиття захисних масок, халатів, постільної білизни та подушок», який реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Як повідомляє представниця ГО «ВІВАТ» Тамара Дирда, раніше до медзакладу вже передали 50 комплектів білизни. Тож із поставленим завданням виготовити 170 комплектів постільної білизни впоралися. Тепер волонтери будуть шити захисні халати для медиків. Планується, що їх буде виготовлено 800 штук.

В рамках реалізації проєкту в приміщенні Євгенівського будинку культури облаштували швейну майстерню, де збираються волонтери та активісти громади.

– Вже сьогодні можна сказати, що Снігурівська громада впевнено рухається до поставленої цілі. Допомога медикам місцевої лікарні під час пандемії згуртувала жителів громади та об’єднала їх у реалізації спільного проєкту. Такий досвід співпраці влади та громадськості стане в нагоді на шляху здійснення перетворень, спрямованих на поліпшення якості життя в громадах для усіх їх мешканців та сприяння сталому розвитку громад в умовах протидії поширенню коронавірусної інфекції та боротьби з її наслідками, – зазначив керівник Регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» у Миколаївській області Олег Ільницький. Нагадаємо, що Снігурівська територіальна громада – одна із 17 громад України, які перемогли у конкурсі проєктів «Волонтерство в громаді», організованому Програмою «U-LEAD з Європою». Проєкт реалізується місцевою ГО «ВІВАТ» у співпраці з Снігурівською міською радою. Його метою є розбудова волонтерського руху в громаді для допомоги медичним працівникам та вразливим групам жителів у боротьбі з наслідками пандемії COVID-19.