Протягом доби в Миколаївській області зареєстровано 22 пожежі на відкритих територіях

Свідок.info

Протягом доби на Миколаївщині зареєстровано 22 пожежі на відкритій території. Горіли: суха трава, чагарники, сміття та очерет на загальній площі понад 23 га.

Загоряння стались у Миколаївському (Радсадівській, Шевченківській, Чорноморській, Галицинівській територіальних громадах та смт Березанка, Коблівській, Березанській ОТГ, м. Очакові), Первомайському (Кам’яномостівській, Кривоозерській ОТГ),

Вознесенському (Прибузькій, Доманівській, Новомар'ївській ТГ), Баштанському (м. Снігурівській ТГ) районах та у місті Миколаєві. У більшості випадках спричинило пожежі необережне поводження з вогнем.

Про пожежу сухої трави в зоні молодих насаджень акації «Біла» державного підприємства «Очаківського лісомисливського господарства” в межах с. Іжицьке Чорноморської ТГ Миколаївського району повідомили о 14:31.

Рятувальники 22 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області спільно з лісниками о 15:03 пожежу локалізували та о 15:27 ліквідували на площі 2500 кв. м, її спричинив підпал.

О 17:50 повідомили про пожежу сухої трави та дерев’яних піддонів на відкритій території по вул. Олега Ольжича м. Миколаєва. Вогнеборці 5, 4 ДПРЧ та чергова зміна оперативно-координаційного центру о 18:44 пожежу локалізували та о 19:03 ліквідували на площі 300 кв. м, її причина встановлюється.

Всього від ДСНС на пожежах працювало 80 рятувальників та 25 одиниць техніки. Додатково залучались співробітники місцевих пожежних охорон “Первомайське”, “Галицинове”, “Коблево”, сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Куйбишівка”, троє працівників «ДП Очаківське ЛМГ». Підвіз води здійснювався тракторами з бочками фермерського господарства “Оазис” та товариства з обмеженою відповідальністю «ТАС АгроПівдень» .

ГУ ДСНС України у Миколаївській області