Рятувальники Миколаївщини перейшли на посилений варіант несення служби

Миколаївська правда

13 жовтня в актовій залі Головного управління ДСНС України у Миколаївській області відбулась оперативна нарада. Головував на заході начальник Головного управління Максим Грицаєнко, який привітав колектив із прийдешніми святами — Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва, святом Покрови Пресвятої Богородиці, та побажав присутнім миру, добробуту і вручив заохочення особовому складу.

За сумлінне і бездоганне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у службовій діяльності нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації» нагороджено Віталія Дядченка, командира відділення 2 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону; грамотою Державної служби України з надзвичайних ситуацій - Миколу Савицького, командира відділення - водія 1 ДПРЧ 2 ДПРЗ; подякою Державної служби України з надзвичайних ситуацій — Еліну Лежненко, сестру медичного пункту охорони здоров'я аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Також, медаль “15 років сумлінної служби” вручено Дмитру Савінову, старшому водію відділення оперативного транспорту групи автотранспорту частини технічної служби; медаль “10 років сумлінної служби” - Віктору Полєжаєву, головному інспектору відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Миколаївського районного управління. 7 рятувальникам вручено погони чергових спеціальних звань.

На завершення заходу, керівництвом Головного управління проведено інструктаж особового складу Миколаївського обласного гарнізону оперативно-рятувальної служби, який з 14 жовтня переходить на посилений варіант несення служби.

Для оперативного реагування на пожежі, надзвичайні події та ситуації переведено у підвищену готовність рятувальну, пожежну та спеціальну техніку. Цілодобово на чергуванні в підрозділах Головного управління перебуватиме 221 особа та 90 одиниць техніки, ще 193 рятувальники та 86 одиниць техніки - у резерві.