У Миколаєві сталася бійка у тролейбусі між водієм та вагітною жінкою

depo.ua

У Миколаєві покарали штрафом водія тролейбуса, який побив вагітну жінку.

9 березня 2021 року жінка із сином зайшла до тролейбуса №6 на зупинці "Млинна". Під час розплати за проїзд стався конфлікт, передає Depo.Миколаїв із посиланням на вирок Центрального районного суду Миколаєва від 17 листопада.

Причиною стало те, що пасажир спробувала нібито розплатитись порваними грошима. Вона дала тоді замість порваних 50 гривень – нові 5, проте водій кинула жінці здачу в обличчя.

Талон на проїзд упав у кабіну водія, жінка зайшла усередину, щоб забрати його. Водій вийшла з кабіни через передні двері та почала тягнути за куртку та виштовхувати пасажирку.

За словами постраждалої, водій завдала їй двох ударів у плече і один – у живіт. Пізніше пасажир звернулася до гінеколога – черговий лікар дав свідчення. Він повідомив, що у відділення жінка надійшла з терміном вагітності 11-12 тижнів із загрозою викидня.

За словами водія тролейбуса, вона не била пасажирку. Мало того, це пасажирка била її кулаком у плече та кричала: "де ваша маска". У зв'язку із цим вона просила її не карати.

Центральний районний суд призначив водієві покарання у вигляді штрафу у розмірі 850 гривень.

Нагадаємо, у Миколаєві 15-річний підліток створив фейкову "Дію".