Бійці миколаївської частини Національної гвардії отримали нове обладнання

UA: Cуспільне мовлення

Військовослужбовцям Національної гвардії України в/ч 3039 для несення служби передали нове обладнання та прилади. Правоохоронці отримали електрошокери, бодікамери, планшети, одноразові кайданки, гучномовці, відеореєстратори тощо.

Про це кореспондентам Суспільного розповів заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Ігор Кузьмін.

Устаткування на суму понад 400 тисяч гривень закупили в рамках комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Миколаївській області на 2017-2021 роки.

"Безпосередньо нацгвардія і управління нацполіції вибирали ті предмети, які найактуальніші для забезпечення обороноздатності Національної гвардії. Вважаю, що в бюджеті 2022 року ми також будемо підтримувати такі питання", — сказав Ігор Кузьмін.

За словами заступника командира військової частини 3039 Артема Щербакова, нове обладнання буде використовуватися під час патрулювання міста, карантинних перевірок.

"Бодікамери — для можливості фіксації усіх правопорушень та будь-яке спілкування з цивільними особами, з якими виникають спірні питання під час несення служби. Планшети — для швидкого реагування на будь-які виклики, для перевірки. Люди підроблюють ковід-сертифікати, ми тепер можемо повноцінно перевіряти ці QR-коди", — розповів Артем Щербакова.

За словами Артема Щербакова, екіпажі та піші патрулі вже навчені користуватися новим обладнанням. 24 листопада бійці, екіпіровані новим обладнанням, відправилися виконувати завдання з охорони громадського порядку.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.