У Миколаєві поліцейські розпочали серію заходів до щорічної акції «16 днів проти насильства»

Миколаївська правдаЗ 25 листопада до 10 грудня включно щорічно в Україні проводиться всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Сьогодні, 25 листопада, біля Каштанового скверу у Миколаєві стартувала інформаційна кампанія органів влади та правоохоронців. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Миколаївської області.

Головна мета акції привернути увагу до запобігання та протидії домашньому насильству, а також заклик людей не замовчувати таку проблему, яка має страшні наслідки.

Поліцейські роздавали перехожим тематичні листівки з інформацією та контактними телефонами організацій, які надають допомогу постраждалим від домашнього насильства.

Також правоохоронці закликали громадян повідомляти про факти домашнього насильства одразу на спецлінію 102.

Нагадуємо, у межах акції у кожній області України відбудеться презентація інформаційної кампанії «Річ у тім 2.0». Кампанія проводиться за ініціативи МВС під патронатом Офісу Віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за участі Першої Леді Олени Зеленської та за підтримки міжнародних партнерів.

У Миколаєві виставка буде проходити з 26 листопада до 03 грудня 2021 року на 8 – му причалі: у будні дні з 15:00 до 19:00, у вихідні дні з 12:00 до 19:00.