Безпечне місто. У Миколаєві планують встановити ще 220 камер відеоспостереження

Миколаївська правда

У поточному році за сприятливої ​​ситуації на вулицях Миколаєва може додатково з'явитися 220 камер відеоспостереження. Про це на засіданні комісії з питань ЖКГ повідомив начальник відділу стандартизації та впровадження електронного управління Дмитро Канарський.

За його словами, у місті зараз працює 120 камер у рамках програми "Безпечне місто".

"Система створена у 2015 році з ініціативи робочої групи. Тоді було встановлено 48 камер. Ці камери працюють і зараз. Камери ми встановили на точках рекомендованих тоді міліцією. Зараз їх 120, але вони не включають камери у дитячих садках та школах", - зазначив. він.

Здебільшого камери встановлено у Центральному районі, Інгульському та Заводському. Майже немає камер у Корабельному районі, крім розміщеної на Широкобальському шляхопроводі.

"Усього ми плануємо встановити 450 камер. Їх монтаж буде проводитись у чотири черги. Одна-дві черги на рік залежно від бюджету та закупівель", - повідомив Канарський.

До речі, минулого року закуплено серверне обладнання за 3,6 млн. грн. Повністю використати виділене фінансування у розмірі 7,5 млн. грн. не вдалося - завадили так звані "тендерні" тролі.

Загалом цього року хочуть встановити 220 камер до 120 існуючих. Наразі готується тендер для закупівлі обладнання.

Джерело:СВІДОК.info