Дев’ятнадцять територіальних громад Миколаївщини покращать рівень надання соціальної допомоги

Миколаївська правда

Дев’ятнадцять територіальних громад Миколаївщини покращать рівень надання соціальної допомоги вразливим жителям громад. Дев’ятнадцять територіальних громад області визначено учасниками реалізації експериментального проєкту з організації в територіальних громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Найбільша кількість територіальних громад, яка отримає технічну підтримку Міжнародного банку реконструкції та розвитку саме з Миколаївської області.

Цей проєкт допоможе забезпечити мобільність фахівців із соціальної роботи громади та підвищити рівень їх кваліфікації.

Фахівці із соціальної роботи тих громад, які беруть участь в експериментальному проєкті, найближчим часом отримають необхідні транспортні засоби та планшети, пройдуть навчання з організації соціальної роботи та надання соціальних послуг.

Така кількість територіальних громад бере участь в проєкті, завдяки розумінню головами територіальних громад важливості проведення соціальної роботи на території громади.

Зазначимо, що з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2023 року в рамках реалізації проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку, заплановано впровадження експериментального проєкту з організації в територіальних громадах соціальної роботи із сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.