Три леви вирушили у подорож з Миколаєва до Південної Африки

Миколаївська правда

У вівторок, 11 січня 2022 року, наші три леви вирушили у довгу подорож до Південної Африки. Про це повідомив директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчій у Facebook.

"Народжені в Миколаївському зоопарку 3,5 річна Герміона і майже 2,5 річні Сімба та Ілана, передані Благодійному Фонду «НЕЙТОН» для транспортування, та з метою постійного утримання в реабілітаційному центрі Сімбогна Гейм Парк (Південно Африканська Республіка) у напіввільних умовах. Це міжнародна організація, яка в Україні займається покращенням умов навколишнього середовища з 2014 року, працює із дикими тваринами – здебільшого ведмедями та левами...Бажаємо їм доброї дороги та щасливого життя на історичній батьківщині", - писав він.

Також Володимир Топчій зазначив, що основними причинами скорочення чисельності левів в природі на теперішній момент є зміна клімату, хвороби та бездумна діяльність людини. Сьогодні екологи намагаються привернути увагу світової громадськості до проблеми збереження царя звірів, чисельність якого продовжує значно зменшуватись в дикій природі. І саме діяльність природоохоронних установ, в тому числі зоопарків, сприяє збереженню одного з найбільших хижаків планети.