У спортивній школі «Миколаїв» призначили нового директора

Український південь

Про це повідомляє інформаційне видання «Український Південь» з посиланням на сайт Миколаївської міської ради. У повідомленні йдеться про наступне:

У спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву "Миколаїв" призначили нового директора. Ним став Геннадій Свердлов.

Про це повідомляє управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради.

Із 2008 року Геннадій Юрійович працює в школі на посаді тренера, має тренерську категорію "С". За цей час випустив команди 1994 та 2000 р.н. Наразі тренує дітей 2006 та 2011 років народження.

Вихованці Геннадія Юрійовича неодноразово ставали переможцями та призерами національної першості, переможцями чемпіонату Миколаївської області та першості м. Миколаєва, а також всеукраїнських та міжнародних турнірів з футболу.

Крім того, його вихованці регулярно запрошуються на перегляд у клуби та є гравцями таких провідних українських команд, як ФК Шахтар (м. Донецьк), ФК Динамо (м. Київ), ФК Дніпро (м. Дніпро), ФК Кремінь (м. Кременчук).

"Найголовніша задача – вивести школу на більш високий та якісний рівень. Для цього у нас все є: і фінансування, і підтримка, без цього було б важко щось змінювати, адже лише спільними зусиллями можна досягти результатів. Тренерську діяльність я також не залишу, продовжу тренувати – посада цього не забороняє", — прокоментував своє призначення Геннадій Свердлов».