Миколаївським водіям нагадують, що узбіччя доріг - не сміттєзвалища

Миколаївська правда

Так виглядає узбіччя новенької траси на Кропивницький. Яскравий приклад того, що скільки грошей не вкладай у розбудову дороги та її інфраструктурне облаштування, людина й там знайде, де насмітити... І ніби рухаємося у правильному напрямку, і цінності сповідуємо європейські, а й досі повсюди спостерігаємо людське невігластво.

І мусимо безупину збирати гори пластику й непотребу, котрі горе-водії не здатні довезти до найближчої урни.

Лише за останній місяць миколаївські дорожники зібрали та вивезли з придорожньої території понад 100 тон непотребу. Переважна більшість якого це будівельне та побутове сміття, що викидають мешканці навколишніх сіл.

Шановні водії! Дорожники - не комунальник!! Узбіччя доріг - не сміттєзвалища‼️

Концентруючи свою увагу на прибиранні смітників вздовж доріг, доводиться розпорошувати ті зусилля та ресурси, що мали бути зосереджені на будівництві та ремонті доріг. А господарство Служби автодоріг насправді чимале, понад півтори тисячі кілометрів.

Допоки наша планета потопатиме у смітті? Питання радше риторичне...

Проте від кожного з нас залежить те, яким світ буде завтра. Лише завдяки свідомому та відповідальному ставленню до природи та навколишнього середовища збережемо нашу планету для майбутніх поколінь.

Шановні користувачі доріг! Наполегливо просимо Вас не смітити в придорожній смузі, а викидати мотлох в спеціально відведених місцях. Пам'ятайте, чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Адже набагато приємніше їздити рівними якісними дорогами, милуючись з вікна автомобіля охайними узбіччями та красою рідної землі!