Напередодні Водохреща Миколаївські рятувальники провели тренування порятунку людей на воді взимку

Миколаївська правда

Напередодні Водохреща Миколаївські рятувальники запросили ЗМІ на тренування порятунку людей на водних об'єктах взимку, щоб нагадати мешканцям нашого краю про небезпеку тонкого льоду. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

14 січня на міському пляжі “Стрілка” у м. Миколаєві проведено практичне заняття на тему: “Рятувальні роботи на водних об’єктах у зимовий період”. У тренуваннях брали участь особовий склад аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення, медики Головного управління, представники Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста.

В рамках заходу відпрацьовано декілька методів порятунку людей на воді, зокрема за допомогою рятувального плота та лиж, із використанням плота методом ланцюга, за допомогою катера на повітряній подушці «Торнадо» та надувного човна “Калібрі 450”. Змодельовано декілька можливих сценаріїв надзвичайної події на воді, відповідно до яких рятувальники відпрацьовували дії за призначенням.

Наступним етапом ста майстер-клас з надання першої допомоги при рятуванні людей на водних об’єктах у зимовий період, постраждалим при утопленні та проведення серцево-легеневої реанімації з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора, яке проводили медик аварійно-рятувального загону спеціального призначення та волонтери Товариства Червоного Хреста.

Наприкінці підбито підсумки тренування, розібрано усі методи порятунку, в яких випадках застосовується кожен з них.

Рятувальники відзначили місця для купання на Водохреща у м. Миколаєві , де чергуватиме особовий склад із спецтехнікою 19 січня з 08:00 до закінчення заходу:

1. Набережна «ЯХТКЛУБУ»
2. Зона відпочинку (р-н бази СК «Динамо»)
3. Нижня набережна бульвару ім. Адмірала Макарова
4. Берегова лінія «Намив», бар «Ковбой»
5. Пляж “Стрілка”
6. Пляж “Локомотив”
7. “Родник”, вул. Торгова
8. Зона відпочинку “Маяк”, вул. Мендєлєєва
9. Пляж “Чайка”, вул. Новобудівна,1Б
10. Берегова лінія біля водної станції АРЗ СП вулиця Космонавтів, 1, В