Різдвяний янгол. У Миколаєві відбувся благодійний майстер-клас

UA: Cуспільне мовлення

У Миколаївській центральній міській бібліотеці імені Марка Кропивницького 15 січня відбувся благодійний майстер-клас "Різдвяний янгол". Це другий захід, який організувала миколаївська майстерня для допомоги в лікуванні чотирирічного Дмитра Жадана.

Про це кореспондентам Суспільного розповів бібліотекар другої категорії відділу обслуговування користувачів Центральної міської бібліотеки Павло Москальов.

У майстер-класі з виготовлення текстильного янгола взяли участь діти різного віку та бібліотекарі закладу.

Усі необхідні для святкової іграшки матеріали – тканину і наповнювач – надала майстриня-волонтерка Ірина Заровна.

Вартість благодійного внеску складала 200 гривень.

Читайте також: " Миколаєвом курсує "Святочний тролейбус". Розклад руху"

За словами Павла Москальова, поки учасники створювали іграшки, читачка бібліотеки, яка побажала не називати своє ім'я, залишила родині Дмитрика Жадана 1000 гривень.

Загалом на майстер-класі зібрали понад дві тисячі гривень.

Що відомо Лікарі діагностували хлопчикові генетичну хворобу – спинальну м’язову атрофію (). Він потребує лікування вартістю два мільйони євро. 15 жовтня 2021 на стадіоні третьої дитячо-юнацької спортивної школи відбувся благодійний турнір серед дітей з мініфутболу під час якого на лікування Дмитра Жадана зібрали 14 тисяч 725 гривень. Восьмого січня в Миколаївській бібліотеці імені Марка Кропивницького на благодійному майстер-класі з розпису пряників для хлопчика зібрали 2 600 гривень

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.