Ситуація не є критичною, але поганою: бюджет Миколаєва суттєво зменшився

0512.com.ua

За час війни поповнення місцевого бюджету значно зменшилось.

Про це розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич в інтерв'ю. Так, через війну не працює багато підприємств, а також не сплачується податок на доходи фізичних осіб. Це все вливає на наповнення бюджету. За словами мера, ситуація не така погана. Але мер думає, що далі буде гваще, адже багато жителів покинули місто.

Бюджет, поза сумнівом, зменшився у зв'язку з тим, що не працюють підприємства, і податок на доходи фінансових осіб не сплачується. Щиро кажучи, все ще не так погано, як могло бути. Ситуація не така погана, бо люди ще таки платять ПДФО. Я думаю, що надалі все буде гірше, тому що половина жителів міста вже покинули Миколаїв, у зв'язку із чим працюючих людей буде мало. Попередні місяці не є показником, бо на старих запасах ще їдемо. Ситуація не є критичною, але поганою. У зв'язку з тим, що ми не витрачаємо гроші на бюджет розвитку, усі гроші йдуть на зарплати, на утримання. У принципі, поки що тримаємося, гріх скаржитися.

На даний момент, без урахування бюджету розвитку, ми забезпечуємо себе на 95 відсотків. У зв'язку з тим, що ми відправили багатьох людей у ​​простий, прибрали премії, надбавки і так далі, в принципі, грошей вистачає на те, щоб жити, - розповів Сєнкевич.