Напад ворога змусив відкласти плани стати лікарем: історії героїв України

056.ua

Широкомаштабне вторгнення змінило життя кожного українця. Окупанти намагаються навести жаху, а натомість лиш загортовують нас та спонукають до активних дій. В Україні живуть миролюбиві люди, але при спробах зазіхання на нашу цілісність вони беруть у руки зброю. У кожного вона своя.

Редакція продовжує розповідати про справжніх героїв, які захищають спокій кожного з нас.

Коли медсестра миколаївської десантно-штурмової бригади звільнялася з військової служби після закінчення контракту, вона й не уявляла, що менше ніж за півроку знову доведеться вдягнути форму.

"Мені подобалася служба в армії, але я хотіла навчатися далі і планувала вступити до медичного вишу, щоб стати лікарем, – розповідає військовий медик Анна. – Напад ворога 24 лютого змусив мене відкласти ці плани і повернутись у стрій" .

У медичній роті рідної бригади дівчину прийняли із задоволенням: у справі боротьби проти російської навали кожен справжній фахівець на вагу золота, а тут ще й бойовий медик, перевірена трьома ротаціями в районі Операції об’єднаних сил.

Сьогодні, окрім надання медичної допомоги, Анна проводить з десантниками заняття з тактичної медицини, іноді – прямо на бойових позиціях підрозділів. За словами медика, уміння самих бійців зупинити собі кровотечу – одна із найважливіших навичок на полі бою.

"Якими б не були професійними та відважними наші медичні працівники, але коли час йде на хвилини, бойовий медик може просто не встигнути" , – переконана Анна.

У миколаївській окремій десантно-штурмовій бригаді служить і батько дівчини, Віктор, який нищить ворожу бронетехніку у складі взводу протитанкових керованих ракет.

"Мій батько справжній патріот своєї країни. Коли він пішов у військо, ні я, ні інші члени нашої родини зовсім не здивувались" , – каже дівчина.

Нині батько й донька разом захищають рідну землю від ворожої чуми. Кожен з них робить свою справу гідно, і жоден з них не сумнівається, хто переможе в цій війні!