Пес з Росгвардії за місяць вивчив команди українською мовою та готується захищати Миколаївську область

Миколаївська правда

Бельгійська вівчарка на прізвисько Бакс, яка раніше служила у Росгвардіі, вивчила команди українською мовою менше ніж за місяць. Про це розповів Юрій Шутяк, який очолює Миколаївську обласну громадську організацію по сприянню обороні Україні, передає "Сегодня".

"Собака розумна, відмінна. Що стосується команд українською мовою – вони дублюються жестом і голосом. Іншими словами, пес прийняв українську мову і почав її розуміти", – розповів Шутяк.

Зовсім скоро собака приступить до служби в лавах Національної гвардії України.

"Поки що батальйон, в якому знаходиться пес, у резерві", – уточнив активіст.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, як у Миколаївській області службового пса окупантів, який вижив під час бою, забрали українські військові.

"Після розгрому російських військ собаки розбіглися, їх було чотири-п'ять. Цей пес два тижні не давався нікому в руки. Одна з місцевих мешканок, Валентина, змогла приручити його. Виставляла їжу, щоб підгодовувати пса, також У Валентини у дворі була своя вівчарка, сука. Таким чином цей пес і опинився у Валентини. Було навіть таке, що Валентині пропонували гроші за цю собаку, потім почали погрожувати. Довелося втрутитися мені. Тепер ця вівчарка захищає Миколаївську область", – додав Шутяк.