Від початку року на водоймах Миколаївщини втопилось 14 людей: у ДСНС нагадали правила безпеки
Влітку рятувальники фіксують зростання кількості надзвичайних подій на водоймах. Лише від початку 2023 рокув у Миколаївській області втопилось 14
Громада, Сигнал, Дія