Командир групи звʼязку з Болграда: “Те, що я ще живий і мої підлеглі теж живі – моє найбільше досягнення”
Військовослужбовець з міста Болград Дмитро на позивний «Чіп» — начальник групи зв’язку 4-го батальйону. До повномасштабного вторгнення він проєктував