Онлайн-карта перевірок будівельних об'єктів опублікована на офіційному сайті Одеської міськради

Інтерактивна онлайн-карта забудови території міста Одеси опублікована на сайті міста.

Про це на апаратній нараді доповіли начальник Управління ДАБК Одеської міської ради Олександр Авдєєв і директор Департаменту інформації і цифрових рішень Одеської міської ради Андрій Сиваш.

Функціонал карти дозволяє перевірити:

- вид робіт, які проводить замовник будівництва;

- хто виступає замовником будівництва, проєктувальником, генпідрядником, здійснює авторський і технічний нагляд за будівництвом;

- які документи є у забудовника на земельну ділянку, містобудівні умови і обмеження, дані про експертизу проєктів, а також видані дозвільні документи від ДАБК;

- результати обстеження експертами Одеської державної академії будівництва та архітектури і рекомендації фахівців;

- дані про перевірки, комісійні обстеження, а також обмеження, накладені судом;

- перелік проведених заходів за результатами роботи: листи, направлені в правоохоронні органи і профільні служби, складені протоколи про порушення, позови до суду і зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових розслідувань України матеріали з ознаками кримінального порушення.

Крім того, Управлінням ДАБК у Одеській державній академії будівництва та архітектури були замовлені експертні звіти за 11 адресами, де плануються або проводяться будівельні роботи.

Необхідні дослідження повинні включати інформацію про стан сусідніх будинків за адресами:

- бульвар Жванецького, 11;

- Військовий узвіз, 10;

- вул. Приморська, 47;

- вул. Бориса Литвака (вул. Заславського), 36;

- вул. Бориса Литвака (вул. Заславського), 9;

- вул. Колонтаївська, 14а;

- вул. Успенська, 22;

- вул. Сєченова, 11;

- вул. Мала Арнаутська, 46а;

- пров. Маланова, 3;

- вул. Новосельського, 39/1.

Висновки про перевірки на цих об'єктах історичного ареалу вже занесені в онлайн-карту. За результатами обстежень Управлінням ДАБК Одеської міської ради більшості забудовників направлені листи про необхідність виконання робіт відповідно до рекомендацій експертів Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Найближчим часом буде замовлено ще три обстеження за адресами: вул. Разумовська, 38, вул. Пішонівська, 22, 24 і 26 та провулок Червоний, 3. Сканкопії висновків експертів будуть додані на онлайн-карту відразу після їх отримання.